Universal Carni Tech - 335 ml

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Universal
Kategoria Kompleksy odchudzające
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 335.00 g
Średnia cena 71.00 zł
Rankingi
Ocena 4.20
Kompleksy odchudzające 15
Odchudzanie 61

Kompleks wspomagający odchudzanie i ułatwiający pozyskiwanie energii z kwasów tłuszczowych. L-karnityna ułatwia transport komórek tłuszczowych do komórek mięśniowych gdzie ulegają spaleniu. Preparat wzbogacony o żeń-szeń, zieloną herbatę i guaranę, które stanowią silną barierę antyoksydacyjną wspomagają spalanie tłuszczów poprzez podniesienie temperatury ciała, działają pobudzająco na układ nerwowy.

Brak danych

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Carni Tech

Średni produkt, efekty są ale przy zwiększonych dawkach, dlatego ocena 4.

Mnichu

Warte polecenia

Optymalnie dobrane składniki, bezpieczne i skuteczne. Wszystko co brzmi dobrze: żeń-szeń, zielona herbata, guarana, L-karnityna. Wszystkie te składniki sprawdzają sie pojedyńczo razem dodatkowo się uzupełniaja.

bubu

chudnięcie gwarantowane

Na tym preparacie zgubiłem 11 kg zbędnego balastu. W dni nietreningowe zażywałem trzy razy dziennie (rano, po południu, przed snem), a w dni treningowe 4 razy - dodatkowo przed treningiem. Świetny produkt.

shrek

0 efektów

Nie polecam , mój znajomy stosował ten produkt przy odpowiednio zbilansowanej diecie i aerobach stracił zaledwie 0,5 kg ale to raczej z tej diety i aerobów niż tego produktu , dopiero jak zwiększył dawki zauważył efekty stracił 2kg jak już mówiłem nie polecam