Biogenix Cell Pump Monster Caps 120 kaps.

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Biogenix
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 37.75 zł
Rankingi
Ocena 4.20
Kreatyna 69
Poprawa siły 59

Producent przedstawia produkt jako absolutną nowość. Kreatyna w nim zawarta ma mieć lepszą aktywność w połączeniu z jej prekursorami, które również znajdują się w jej składzie. Dawka tej kombinacji składników jest bardzo duża. Dlatego prawdopodobnie bardzo skuteczna.

Preparat ten zapewnia ciągłe uzupełnianie substratów do produkcji fosfokreatyny, która to stymuluje wzrost białek mięśniowych.

1 porcja = 8 tabletek

W dni treningowe: 1 porcja po treningu.

W dni bez treningu: 1 porcja przed śniadaniem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

rewelacyjny produkt

Oprócz kreatyny zawiera substancję, które powodują produkcję tlenku azotu, efekt: mięśnie napompowane i to na maksa. Kreatyna i L -arginina wpływa na maksymalny wzrost siły i masy mięśniowej, prawie jak sterydy - tak działa.

chudybolek

Skład

W skład stacku Cell Pump Monster Caps wchodzą: jabłczan kreatyny (TRICREATINE MALATE), glikocyjamina, bezwodna betaina, alfa ketoglutaran argininy (AAKG) i wolna mikronizowana - tauryna. Słabo dobra jakość przy dość niewielkiej cenie

jarro5276

smak nie za wery

smak okropny, jeśli zastosuje sie go przed śniadaniem to efekt przeczyszczający murowany;] Polecam po śniadaniu;] Ale pompa bardzo dobra, na przyrosty siły tez nie narzekałem.

neron997

działanie cell pump

smak okropny ale efekty siłowe bardzo dobre. Naj tanszy z staków. Daje nizłą pompe

cj1992

normalnie szok !

Super kreatyna, używałem pare razy, zawsze widoczny efekt, na mnie działa mocno za każdym razem, dawkowanie polecone na opakowaniu wystarcza w zupełności na zadowalające efekty ! polecam gorąco !!! polecam kupić 4 opakowania naraz :)))

ocbsmoking71

Bardzo dobra opcja

Robiłem dłuższy cykl kreatynowy, na początek jabłko cm3 potem cellpump z kreatyną vitaminshopu (mono z jabłkiem). Powiem szczerze ze cykl bardzo dobry. Po 1 spotkaniu się z cellpumpem po treningu myślałem ze mięśnie mi wyskoczą :).