Biogenix Cell Pump Monster Caps 120 kaps.

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Biogenix
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 37.75 zł
Rankingi
Ocena 4.20
Kreatyna 69
Poprawa siły 59

Producent przedstawia produkt jako absolutną nowość. Kreatyna w nim zawarta ma mieć lepszą aktywność w połączeniu z jej prekursorami, które również znajdują się w jej składzie. Dawka tej kombinacji składników jest bardzo duża. Dlatego prawdopodobnie bardzo skuteczna.

Preparat ten zapewnia ciągłe uzupełnianie substratów do produkcji fosfokreatyny, która to stymuluje wzrost białek mięśniowych.

1 porcja = 8 tabletek

W dni treningowe: 1 porcja po treningu.

W dni bez treningu: 1 porcja przed śniadaniem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Bardzo dobra opcja

Robiłem dłuższy cykl kreatynowy, na początek jabłko cm3 potem cellpump z kreatyną vitaminshopu (mono z jabłkiem). Powiem szczerze ze cykl bardzo dobry. Po 1 spotkaniu się z cellpumpem po treningu myślałem ze mięśnie mi wyskoczą :).

AngelOfDeath200

normalnie szok !

Super kreatyna, używałem pare razy, zawsze widoczny efekt, na mnie działa mocno za każdym razem, dawkowanie polecone na opakowaniu wystarcza w zupełności na zadowalające efekty ! polecam gorąco !!! polecam kupić 4 opakowania naraz :)))

ocbsmoking71

działanie cell pump

smak okropny ale efekty siłowe bardzo dobre. Naj tanszy z staków. Daje nizłą pompe

cj1992

smak nie za wery

smak okropny, jeśli zastosuje sie go przed śniadaniem to efekt przeczyszczający murowany;] Polecam po śniadaniu;] Ale pompa bardzo dobra, na przyrosty siły tez nie narzekałem.

neron997

Skład

W skład stacku Cell Pump Monster Caps wchodzą: jabłczan kreatyny (TRICREATINE MALATE), glikocyjamina, bezwodna betaina, alfa ketoglutaran argininy (AAKG) i wolna mikronizowana - tauryna. Słabo dobra jakość przy dość niewielkiej cenie

jarro5276

rewelacyjny produkt

Oprócz kreatyny zawiera substancję, które powodują produkcję tlenku azotu, efekt: mięśnie napompowane i to na maksa. Kreatyna i L -arginina wpływa na maksymalny wzrost siły i masy mięśniowej, prawie jak sterydy - tak działa.