Kaizen Xtreme Creatine (Orotine) 375g

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Kaizen
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 375.00 g
Średnia cena 99.00 zł
Rankingi
Ocena 4.10
Kreatyna 59
Poprawa siły 47

Produkt zawiera 100% orotanu kreatyny (połączenie cząsteczki Kreatyny z cząsteczką Kwasu Orotowego) w postaci proszku, który przeznaczony jest jako suplement diety osób aktywnych fizycznie w okresie intensywnego wysiłku. Szczególnie polecany sportowcom dyscyplin siłowych, siłowo-szybkościowych, kulturystom, lekkoatletom oraz piłkarzom. Dzięki swoim właściwościom pomaga znacznie przyspieszyć proces zyskiwania masy mięśniowej. Odbudowuje ATP nośnik energii, dzięki któremu w organizmie dochodzi do skurczy mięśniowych, dlatego podczas intensywnego treningu mięśnie są wytrzymalsze i silniejsze. Wykazuje działanie przyspieszające syntezę białek mięśniowych oraz zmniejsza ich katabolizm. Dodatkowo neutralizuje wolne rodniki oraz oraz obniża poziom cholesterolu. Wpływa na szybszy przyrost suchej masy mięśniowej.

Raz dziennie płaską łyżeczkę do herbaty (3 g) wymieszać z chłodnym napojem węglowodanowym lub wodą. Suplementacja obejmuje okres 4 tygodni, po którym należy zastosować 4 tygodniową przerwę.

Brak danych

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Bardzo dobry orotan

Smakowo produkt nie miażdży konkurenta z firmy MAN jednak orotan jest najlepiej dzialajaca forma kreatyny co potwierdza też no extreme z kaizena i clout z mana. Rozpuszczalnosc srednia-zostaja grudki. Przed treningiem super na pompe i chec do cwiczen. Jako dalsza odzywka po zwyklym monohydracie lub do polaczenia z nim napewno warto. Cena przystepna, wydajnosc duza poniewaz dawka to 6,25g wiec starczy na cykl 30dni biorac 2x dziennie..

pierreluigi

Xtreme Creatine

Ja używałem blendera i nie było grudek, smak ok, efekty jakieś są.

Mnichu

dobry orotan

wg mnie mimo iz suplement drogi to dobry-bede go stosowac w kwietniu juz drugi raz jako uzupelnienie do innej odzywki reatynowej. smak pomarancza okej-da sie pic. za to fajna chec jak sie wezmie podwojna porcje przed trningiem :)