Optimum Micronized Creatine Powder

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Optimum
Kategoria Kreatyna
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 600.00 g
Średnia cena 60.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Kreatyna 164
Przyrost masy 437

Zwiększ siłę i masę mięśniową przy pomocy znanego i sprawdzonego suplementu diety!

Działanie:
- Powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej;
- Stymuluje przyrost mięśni;
- Ma silnie energetyzujące właściwości;
- Przyspiesza regenerację potreningową.

W ostatnich latach monohydrat stał się najbardziej popularną formą kreatyny. Nie tylko ze względu na swoją niewygórowaną cenę, ale także ze względu na skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Jest to najdokładniej przebadana forma tej substancji. Monohydrat kreatyny jest cząsteczką kreatyny związaną z cząsteczką wody. Na 1 gram przypada 880mg kreatyny i 120mg wody. Już po kilku dniach stosowania tego produktu, mięśnie stają się większe i odczuwalna jest większa pompa. Jest to efektem zwiększenia zawartości kreatyny w mięśniu o około 50%. Komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki mięśniowej wywołuje wystąpienie napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły.

Zwykła kreatyna słabo rozpuszcza się w organizmie. Dlatego też naukowcy opracowali mikronizację. Creapure to opatentowana forma mikrorozdrobnionego monohydratu kreatyny, który charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem rozdrobnienia i bardzo wysokim stopniem oczyszczenia. Prędkość wchłaniania tej formy kreatyny jest znacznie wyższa niż w przypadku zwykłego monowodzianu.

Należy spożywać 20-25 gram suplementu Optimum Nutrition Creatine Powder przez pierwsze 5 dni. Najlepiej przyjmować po 5 gram między posiłkami.
Po tym okresie należy przyjmować 5-10 gram suplementu dziennie (5 gram przed treningiem, 5 gram po treningu lub po 5 gram między posiłkami)
W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów należy wymieszać preparat ze słodkim napojem sporządzonym z dekstrozy i wody.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii