Trec Joint(X)Pack T-5 15 saszetek

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Ochrona stawów
Cecha Ochrona stawów
Masa (netto) 15.00 g
Średnia cena 39.75 zł
Rankingi
Ocena 4.82
Ochrona stawów 10
Ochrona stawów 10

Joint(X)PACK T-5 to nowoczesny produkt składający się z wielu synergicznie działających substancji, których zadaniem jest wzmocnienie oraz regeneracja stawów i kości. Podczas nadmiernej eksploatacji stawów powstają różnego typu uszkodzenia, dlatego zawarte w tym suplemencie składniki zwiększają twardość i sprężystość w tkance łącznej (chrząstki, ścięgna), co przekłada się na zmniejszenia ryzyka wystąpienia urazów i kontuzji. Preparat ten polecany jest osobom, uprawiającym intensywne sporty mogące powodować kontuzje, a także dla osób w okresie rekonwalescencji, po wszelkiego typu zwichnięciach stawów oraz złamaniach kości.

1 x dziennie po 1 saszetce bezpośrednio po posiłku. Preparat popić około 300 ml wody. Preparat najlepiej stosować systematycznie przez okres 6-8 tygodni.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Dobry dla wyczynowców

Świetny produkt - musiałem go przyjmować, gdy startowałem na judo - tam drobne urazy są na porządku dziennym - dzięki niemu zdecydowanie szybciej dochodziły do siebie moje stawy, nadwyrężone w trakcie zawodów. Stosując go raz na jakiś czas skutecznie zabezpieczysz się przed skręceniami kostek etc.

unclehitman

Odbudowa stawów

Produkt z bardzo przyzwoitym składem za małą cenę. Osobiście stosowałem go do regeneracji stawów i muszę przyznać, że po 6 tygodniowym stosowaniu poczułem znaczną ulgę, ponieważ narzekałem na ból stawów kolanowych, więc polecam z całą odpowiedzialnością.

OpusMagnum

Joint(X)Pack T-5

Jestem po 2 miesiącach stosowania tej odżywki i mogę śmiało ją polecić ;) Stosowałem ją, ponieważ czułem mocny ból w łokciach podczas wyciskania na ławce płaskiej. Teraz wszystko jest już wporządku

matys14

Joint Pack

Pomógł mi gdy miałem problemy z kolanami w czasie przysiadów ze sztangą, teraz robie to z przyjemnością.

Mnichu

Chyba dobre

Jestem w trakcie stosowania i po pierwszych 2 tygodniach jakby jest trochę lepiej. Zobaczymy co będzie dalej? A jestem po artroskopii kolana.