Muscletech Muscle Tech CRYOTEST

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Muscletech
Kategoria Przyrost masy
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 168.00 g
Średnia cena 180.00 zł
Rankingi
Ocena 4.50
Przyrost masy 5
Przyrost masy 21

CRYOTEST firmy Muscle Tech to suplement zwiększający poziom testosteronu.
Odpowiedni poziom testosteronu jest niezwykle ważny w przypadku ciężko trenujących kulturystów.
Dzięki składnikom wchodzącym w skład Cryotest, testosteron zostaje wprowadzony bezpośrednio do komórek mięśniowych.

Pierwszą porcję (4 kapsułki) CryoTest przyjmij bezpośrednio po przebudzeniu, przed śniadaniem, popijając szklanką wody. Aby jak najlepiej wykorzystać działanie formuły CryoTest, w dniu treningowe przyjmuj drugą porcję bezpośrednio przed treningiem. W dni nietreningowe możesz ją przyjąć o każdej porze dnia.
Jeśli zależy ci na uzyskaniu maksymalnego efektu, przyjmuj CryoTest przez minimum 21 dni i połącz go ze ścisłą dietą i dobrym programem treningowym. Nie spożywaj więcej niż 8 kapsułek w ciągu doby.
Przed użyciem zapoznaj się z informacjami na opakowaniu i stosuj się do zamieszczonych tam wskazówek.

Fumaran L-karnityny - wyciąg z epimedium brevicornum (część naziemna),\r\nWyciąg z serenoa repnes (owoc) - wyciąg z haematococcus pluvialis,\r\nN-acetyl L-karnityny - GABA (kwas y-aminomasłowy),\r\n3-metyl-1,2-cyklopentanon (3-MPC),\r\nWyciąg z eucommia ulmoides (liście) - wyciąg z avena sativa (części naziemne),\r\nWyciąg z eurycoma longifolia (liście) - wyciąg z ptychopetalum olacoides (kora),\r\nMelatonina (5-metoksy-N-acetylotryptamina) - wyciąg z panax quinquefolius (korzeń),\r\nŻelatyna,\r\nCeluloza,\r\nWęglan wapni,\r\nStearynian magnezu,\r\nMagnez,\r\nKrzemionk,\r\nTalk.

Nie zalecane poniżej 21 roku życia.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

CryTest max

Silny anabolizer testosteronu. działa potęznie, wywołuje efekty podobne do nielegalnych sterydów. jest jednak w pełni legalny, dostępny i nieziemsko mocny. polecaM