MuscleTech Anabolic Halo

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Muscletech
Kategoria Przyrost masy
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 1090.00 g
Średnia cena 130.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Przyrost masy 12
Przyrost masy 225

Muscletech Anabolic Halo to krioanaboliczny potreningowy suplement, który poprzez wprowadzanie wolnego testosteronu bezpośrednio do komórek mięśniowych wspomaga ich wzrost. Wykazuje ekstremalne działanie anaboliczne.
W momencie kiedy wszystkie unikatowe składniki produktu zaczynają krążyć w Twoich żyłach, masz wrażenie, że Twoje ciało zamarza.

1 porcję (1 czubatej miarki) wymieszaj z 120 ml zimnej wody i wypij to tuż po treningu.
Gdy już zapoznasz się z mocą ANABOLIC HALO™ i będziesz chciał się z nią zmierzyć bez żadnej taryfy ulgowej, wymieszaj 3 porcje z 350 ml. zimnej wody.
W dni nie treningowe przyjmuj 3 porcje w godzinach porannych. Nie przekraczaj trzech miarek w ciągu doby. ANABOLIC HALO™ to najmocniejszy anaboliczno nieandrogeniczny środek budujący mięśnie jakiego próbowałeś.
Przed użyciem dobrze zapoznaj się z etykietą i stosuj się do instrukcji na niej zawartych.

Skład\r\nPorcja: 27g (1 miarka)\r\nIlość porcji w opakowaniu: 40\r\nSkładniki\r\nWartość energetyczna: 80kcal (333kJ)\r\nWęglowodany 19g\r\n W tym cukry 9g\r\nTiamina 0,5mg (33%)\r\nRyboflawina 0.57mg (33%)\r\nNiacyna 0.33mg (2%)\r\nWitamina B6 0.64mg (32%)\r\nWitamina B12 20ug (2000%)\r\nŻelazo 0.1mg (1%)\r\nSód 120mg\r\nAnabolic Halo™ Proprietary Blend 24832mg\r\nSupercritical Growth Factor\r\nMonohydrat dekstrozy\r\nMaltodekstryny\r\nMonohydrat kreatyny\r\nJabłczan kreatyny\r\nTaurynian kreatyny\r\nL-lizyna HCl\r\nN-acetyl-l-waliny\r\nL-walina AKG\r\nEster etylowy HCl waliny\r\nPiroglutarat izoleucyny\r\nN-acetyl izoleucyna\r\nEster etylowy HCl izoleucyny\r\nN-acetyl fenyloalaniny\r\nTreonina\r\nHistydyna\r\nHistydyna AKG\r\nMetionina\r\nPure Anabolic ICE Crystal\r\nL-leucyna\r\nEwodiamina\r\nWyciąg z trichilia catigua\r\nKwas izowaleranowy leucyny\r\nN-acetyl leucyna\r\nKetoizokapronian leucyny\r\nPiroglutarat leucyny\r\nLeucyna AKG\r\nAlfa-amino n-maślan\r\nKwas alfa-hydroksyizokaproikowy\r\n11-hydroksy johimbina 8ug\r\nFree-Test Cold Burn\r\nFumarat karnityny\r\nWyciąg z pochwiatki\r\nWyciąg z winorośli właściwej\r\nKwas 18-beta glicyrhetnowy\r\nAcetyl-l-karnityny\r\nAcetyl-l-karnityno-arginina\r\nGH Sub-Zero\r\nWyciąg z chrzanu japońskiego\r\nWyciąg z johimby\r\nWyciąg z maliny właściwej\r\nKwas aspartowy\r\nBeta-alanina\r\nGlutamina\r\nWyciąg z catuba\r\nWyciąg z maca\r\nWyciąg z drzewa sandałowego\r\nWyciąg z bakopy drobnolistnej\r\nDeanol\r\nWyciąg z tylophora indica\r\nKwercytyna\r\nWyciąg z cynamonu\r\nWanad jako (bis (quercitino)oxovanadium)\r\nWanad jako (bis (picolinato)oxovanadium)\r\nWyciąg z chmielu zwyczajnego\r\nWyciąg z picrorhiza kurroa\r\nKwas bursztynowy\r\nDihydroxy-diosgenin (25R-5 alfa-spirostan-2-alfa, 3-beta)\r\nCynk\r\nGrowth Isotherm\r\nWyciąg z chryzantemy\r\nN-acetyl 5-metoksytryptamina\r\nOrnityna\r\nEikozanat ornityny\r\nWyciąg z geum japonicum\r\nWyciąg z Jerzyny koreańskiej\r\nWyciąg z fadogia agrestis\r\nPropolis\r\nWyciąg z jemioły pospolitej\r\nIdebenone\r\nAlfa-glicerofosfocholina\r\nCis-9,10-oktadekenoamid\r\nFlawonoidy z karczocha\r\nMuscle Hail Storm\r\nATP\r\nAMP\r\nCMP\r\nGMP\r\nHigh Performance ATF-4 Insulin Coolant\r\nWyciąg z kozieradki\r\nD-mannoza

Przed użyciem dobrze zapoznaj się z etykietą i stosuj się do instrukcji na niej zawartych.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii