Trec DAA Ultra

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Przyrost masy
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 59.00 zł
Rankingi
Ocena 4.00
Przyrost masy 8
Przyrost masy 150

DAA ULTRA to naturalny modulator syntezy endogennego testosteronu, zawierający farmaceutycznej jakości kwas D-asparaginowy. Pełni on ważne funkcje w obrębie układu nerwowego i wewnątrzwydzielniczego.

DAA ULTRA zawiera prawoskrętną formę kwasu asparaginowego, która nasila proces syntezy testosteronu z cholesterolu. Wysoki poziom tego androgenicznego hormonu stymuluje anabolizm, prowadząc do szybkiego przyrostu siły i masy włókien mięśniowych. DAA ULTRA poprawia zdolności wysiłkowe u sportowców oraz wspomaga funkcje seksualne i podnosi libido.

DAA ULTRA to całkowicie bezpieczny i legalny preparat wspomagający produkcję testosteronu i funkcje metaboliczne. Jego suplementacja polecana jest dla wszystkich osób, u których w wyniku intensywnego trybu życia, uprawiania sportu, stresu lub niewłaściwej diety poziom testosteronu uległ obniżeniu. DAA ULTRA to produkt o wielokierunkowym działaniu, który optymalizuje męską gospodarkę hormonalną i pomaga zwiększyć libido. To preparat, dzięki któremu już po krótkim czasie stosowania mięśnie staną się twarde, silne i masywne. DAA ULTRA zawiera skuteczną dzienną dawkę 3 g kwasu D-asparaginowego – składnika o udokumentowanym naukowo działaniu, który nie tylko wspomaga sam proces steroidogenezy, ale także pozwala znacząco poprawić jakość współżycia seksualnego.

Jednorazową porcję preparatu – 1 kapsułkę stosować 3 razy dziennie. Preparat popić 300 ml wody.

W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja 45 min. przed treningiem, III porcja przed snem.
W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed snem.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

DAA Trec

Całkiem dobra odżywka,jak na swoją stosunkowo niską cenę ,jak dla mnie lepsza od Trbullusa