Pharma Freak Ripped Freak

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Pharma Freak
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 60.00 g
Średnia cena 95.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Spalacze tłuszczu 115
Odchudzanie 159

Ripped Freak to pierwszy i jedyny hybrydowy spalacz tłuszczu! Hybrydowy skład tego preparatu uruchamia wszystkie główne mechanizmy spalania tłuszczu znane badaczom i naukowcom i jako pierwszy zawiera najnowsze, składniki spalające tłuszcz, które najlepiej opisuje termin „hybrydowy związek lipolityczny”.

Działanie:
- Spala zbędny tłuszcz i pozwala uzyskać świetną sylwetkę
- Gwarantuje odchudzanie bez efektu jo-jo
- Zwiększa wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako energii
- Pobudza, dodaje energii i sił witalnych.

Czym dokładnie są związki hybrydowe?

„Związek hybrydowy” to pojęcie stworzone przez zespół specjalistów chemii organicznej i farmakologii. Jest to pojęcie określające związek organiczny naturalnego pochodzenia zmodyfikowany lub zsyntetyzowany w taki sposób aby jego działanie było jeszcze intensywniejsze! Pierwsza generacja związków hybrydowych opierała się na połączeniu grupy składników spalających tłuszcz z estrem galusanu metylu. Zastosowanie estrów galusanu metylu przynosi widoczne korzyści!

Estry galusanu metylu sprawiają, iż wzrasta biodostępność składników preparatu. Posiadają one zdolność inaktywowania enzymów odpowiedzialnych za przekształceie składnika w żołądku. Wiele suplementów jest rozkładanych w żołądku natychmiast po spożyciu, więc mają one niewielki (jeśli jakikolwiek w ogóle jakikolwiek) wpływ na spalanie tłuszczu. W związku z tym, że estry galusanu metylu minimalizują rozkład składników w żołądku, mogą one być skutecznie wchłaniane i transportowane do docelowych komórek organizmu. Stosowanie Ripper Freak przynosi lepsze rezultaty niż stosowanie innych spalaczy tłuszczu!

Ripped Freak zawiera w swym składzie pięć nowoopracowanych pochodnych metylowych galusanu epigallokatechiny (EGCG) z wyciągu z zielonej herbaty.

Grupy metylowe zwiększają tłuszczochłonność i absorpcję do komórek docelowych, powodując, że pięć pochodnych EGCG, które znaleźć można w tym preparacie jest skuteczniejsza niż zwykła szeroko stosowana forma EGCG, którą znaleźć można w większości spalaczy.

Stosuj 1 porcję Ripped Freak (1 kapsułkę) dwa razy dziennie, na pusty żołądek przynajmniej na 30 minut przed posiłkiem popijając 250ml wody.

W dni nietreningowe: Pierwszą porcję (1 kapsułkę) należy spożyć z samego rana, na 30 minut przed pierwszym posiłkiem. Drugą porcję (1 kapsułka) wczesnym popołudniem.
W dni treningowe: jedną z porcji (1 kapsułka) należy spożyć 30 – 60 min. przed treningiem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii