San Tight Hardcore 72 kaps.

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent San
Kategoria Spalacze tłuszczu
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 72.00 g
Średnia cena 93.25 zł
Rankingi
Ocena 4.44
Spalacze tłuszczu 27
Odchudzanie 35

Na produkt składa się nowo opatentowana mieszanka substancji wspomagających procesy utleniania tłuszczy. Dzięki unikalnej kompozycji preparat ten przyspiesza spalanie tłuszczu oraz poprawia koncentrację i sprawność umysłową. Suplement dodaje energii i ogranicza uczucie zmęczenia. Szczególnie polecany dla osób chcących poprawić definicję swojego umięśnienia.

Dzień Treningowy: Pół porcji (1 kapsułka) ze śniadaniem, drugie pół porcji (1 kapsułka) na 30-45 minut przed treningiem.
Dzień Nietreningowy: Pół porcji (1 kapsułka) ze śniadaniem, drugie pół porcji (1 kapsułka) w odstępie kilku godzin, z posiłkiem.
Nie przekraczać 2 kapsułek dziennie.

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Aby mieć więcej energii

Z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że suplement ten przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, w naturalny i bezpieczny sposób zwiększa również metabolizm. Rzadziej czuję sie też zmęczona i mam więcej energii.

bartas

jeden z najlepszych

Termogeniki z tej serii są naprawdę skuteczne i nadają się dla uprawiających sporty wytrzymałościowe, gorąco polecam

Kiddo1980

podobny do scorcha

Podobne działanie jak scorch.dobrze pali tłuszcz z aerobami.w przystępnej cenie tańszy niż inne spalacze z górnej półki.

patermistrz

Dobry, ale nie na początek

Mimo polecania wersji xtreme oraz zwykłej, no i opinii że ta wersja jest dość słaba, w moim przypadku zadziałał idealnie, na niskim już BF, zjechałem w niecałe trzy tygodnie około 2kg samego tłuszczu(dla niektórych to mało, w moim zaawansowaniu redukcji to już sporo), oczywiście z dietą i suplementacją BCAA i białka. Jedyny minus to przy pierwszym podejściu od razu rzuciłem się na dawkę 2x2 kaps i głowa mi pękała, po odczekaniu tygodnia i przyzwyczajaniu organizmu przez kilka dni dawka 2x1 było już bez przebojów. Dla średniozaawansowanych polecam.