Arnold Schwarzenegger Series Arnold Iron Pump

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Arnold Schwarzenegger Series
Kategoria Suplement przedtreningowy
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 180.00 g
Średnia cena 110.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Suplement przedtreningowy 74
Poprawa siły 163

Iron Pump to produkt, który poprawia przepływ krwi, pompę, unaczynienie i sprawność umysłową. Azotan argininy, nowatorski nowy składnik jest w coraz większym stopniu stosowany w suplemntach - posiada zdolność do wywierania wpływu na syntezę tlenku azotu i poprawę przepływu krwi. Podobnie, wyciąg z buraka i jagód głogu są składnikami, które zostały zastosowane w celu wspierania zwiększonego rozmiaru naczyń krwionośnych i zmniejszenie ciśnienia krwi.

Zwiększony przepływ krwi pomaga transportować dużo więcej tlenu w celu wspierania większej zdolności do treningu, a także jako sposób do szybkiego usuwania metabolitów w trakcie ćwiczeń, które mogą powodować zmęczenie. Ornityna pomaga, również działać jako bufor w celu zmniejszenia amoniaku w organiźmie.

Cholina, tyrozyna, kofeina i winpocetyna są znane jako środki nootropowe - pomoc w zwiększonym przepływem krwi do mózgu, a także działa jako pozytywnych neuroprzekaźników wspierających poprawę nastroju, uwagi, skupienia i koncentracji - wszystkie ważne aspekty wykonywania ćwiczeń.

Należy wymieszać jedną porcję ( 1 miarka=6g ) z ok. 180-210ml wody 30 minut przed treningiem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii