Olimp Endugen

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Suplement przedtreningowy
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 60.00 g
Średnia cena 27.33 zł
Rankingi
Ocena 4.50
Suplement przedtreningowy 8
Wytrzymałość 54

Wnikliwie analizując wysiłek fizyczny, jakiemu poddawane są osoby uprawiające zarówno wyczynowo jak i amatorsko sporty dyscyplin wytrzymałościowych, zauważamy, iż jest to praca o dużej charakterystyce zmian, gdzie takie czynności, jak dynamiczne starty, szybkie zmiany kierunku, gwałtowne hamowania i przyspieszenia, a także pokonywanie jednorazowo dłuższych dystansów z różną prędkością, niezwykle płynnie się przeplatają, budując sumarycznie wysoką intensywność wysiłku. W takich warunkach beztlenowe mechanizmy pozyskiwania energii uzupełniane są przez przemiany tlenowe, które w ogólnym rozrachunku stanowią dominujące źródło energii wytwarzanej przez organizm na potrzeby realizowanego wysiłku. Z tego też powodu, dobrze skomponowana suplementacja powinna obejmować stosowanie wysokiej jakości preparatów dla sportowców wytrzymałościowych, pozwalających utrzymać wysoką efektywność tlenowego i beztlenowego wytwarzania energii.

Preparat przeznaczony dla dorosłych osób aktywnych fizycznie, szczególnie zawodników uprawiających sporty wytrzymałościowe czy gry zespołowe, w których wysoka wydolność fizyczna determinuje zwycięstwo. Produkt przeznaczony do stosowania przed oraz w trakcie najbardziej wyczerpujących imprez sportowych, a także w okresie wzmożonych ćwiczeń fizycznych (zgrupowania kadry, obozy szkoleniowe).

Zalecana dzienna porcja: w zależności od zaawansowania treningowego i indywidualnych potrzeb 2 - 4 kapsułki 30 min. przed wysiłkiem fizycznym.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Olimp Endugen

Produkt w sportach aerobowych i wytrzymałościowych sprawdza się całkiem nieźle. Zanim organizm się przyzwyczai nawet wyśmienicie. Nie jest to typowy pupmer i średnio nadaje się na siłownie . Produkt całkiem nieżły w swojej cenie podnosi poziom tlenowy opóźnia zmęczenie sprawia że trening aerobowy jest zwyczajnie przyjemniejszy i mniej męczący.