Activlab Carbomax Energy Power

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria Węglowodany
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 3000.00 g
Średnia cena 42.00 zł
Rankingi
Ocena 3.10
Węglowodany 17
Wytrzymałość 71

Activlab CARBOMAX Energy Power jest idealnym źródłem energii, dla sportowców sportów wytrzymałościowych, siłowych, wytrzymałościowo-siłowych oraz wszelkich sportów obciążających organizm dużym wysiłkiem fizycznym. Dzięki zastosowaniu glukozy i maltodekstryny Carbomax Energy Power dostarcza energię systematycznie i długotrwale. Z Carbomax łatwiej jest pokonać zmęczenie, znużenie czy inne kryzysy podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

CarboMax Energy Power Dynamic spożywa się w formie napoju w zależności od zapotrzebowania organizmu czy trenowanej dyscypliny sportowej.
Roztwór hipertoniczny – stosowany najczęściej po wysiłku w celu uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu. W celu przygotowania roztworu hipertonicznego należy rozpuścić 30g preparatu w 200ml schłodzonej wody (np. 60g w 400ml wody)
Roztwór izotoniczny – przeznaczony do błyskawicznego uzupełniania strat energetycznych i wodno-elektolitowych powstałych podczas wysiłku. W celu przygotowania roztworu izotonicznego należy rozpuścić 20g preparatu w 200ml schłodzonej wody (np. 60g w 600ml wody).

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Szkoda zachodu

Fatalna rozpuszczalność(Carbo!),smak mocno przesadzony.

orcin

nie polecam

po rozpuszczeniu wygląda jak woda z piaskiem... fatalna rozpuszczalność. Działanie też pozostawia wiele do życzenia.