Activlab Carbomax Energy Power

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria Węglowodany
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 3000.00 g
Średnia cena 42.00 zł
Rankingi
Ocena 3.10
Węglowodany 17
Wytrzymałość 71

Activlab CARBOMAX Energy Power jest idealnym źródłem energii, dla sportowców sportów wytrzymałościowych, siłowych, wytrzymałościowo-siłowych oraz wszelkich sportów obciążających organizm dużym wysiłkiem fizycznym. Dzięki zastosowaniu glukozy i maltodekstryny Carbomax Energy Power dostarcza energię systematycznie i długotrwale. Z Carbomax łatwiej jest pokonać zmęczenie, znużenie czy inne kryzysy podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

CarboMax Energy Power Dynamic spożywa się w formie napoju w zależności od zapotrzebowania organizmu czy trenowanej dyscypliny sportowej.
Roztwór hipertoniczny – stosowany najczęściej po wysiłku w celu uzupełnienia i zwiększenia rezerw energetycznych organizmu. W celu przygotowania roztworu hipertonicznego należy rozpuścić 30g preparatu w 200ml schłodzonej wody (np. 60g w 400ml wody)
Roztwór izotoniczny – przeznaczony do błyskawicznego uzupełniania strat energetycznych i wodno-elektolitowych powstałych podczas wysiłku. W celu przygotowania roztworu izotonicznego należy rozpuścić 20g preparatu w 200ml schłodzonej wody (np. 60g w 600ml wody).

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

nie polecam

po rozpuszczeniu wygląda jak woda z piaskiem... fatalna rozpuszczalność. Działanie też pozostawia wiele do życzenia.

kebabofil

Szkoda zachodu

Fatalna rozpuszczalność(Carbo!),smak mocno przesadzony.