Olimp CHELA Potas- 30 kaps.

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Witaminy i minerały
Cecha Zdrowie
Masa (netto) 30.00 g
Średnia cena 35.00 zł
Rankingi
Ocena 4.29
Witaminy i minerały 21
Zdrowie 32

Potas reguluje napięcie mięśniowe, przewodnictwo nerwowe, rytm serca, ciśnienie krwi. Nadmiar może prowadzić nawet do zaburzeń rytmu serca, osłabienia mięśni w tym oddechowych. Objawami niedoboru mogą być: apatia, osłabienie organizmu, obniżenie ciśnienia krwi, zasadowica, migotanie komór. Wpływ na to mogą mieć silne wymioty i biegunki, choroby nerek, nadużywanie środków przeczyszczających. Potas dostępny w dobrze przyswajalnej postaci chelatu.

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 2 razy dziennie po posiłku lub inaczej, po konsultacji z lekarzem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Potas jak potas..

Produkt co prawda dobry, ale potas łatwo pozyskać z żywności. Po ten suplement sięga się dopiero, gdy mamy do czynienia z niedoborem - szybko pomoże uporać się z ciśnieniem i napięciem mięśniowym. Jeżeli nie masz niedoboru - zalecam (profilaktycznie) pić sok pomidorowy.

unclehitman

Dobry potas

Miałem problemy ze skurczami łydek. Gdzieś przeczytałem, że może to wynikać z niedoborów potasu. Rzeczywiście po wprowadzeniu suplementu objawy ustąpiły. Warto tylko pamiętać, że można go łatwo pozyskać z żywności. Sporo go bowiem w warzywach zwłaszcza pomidorach, ziemniakach, bananach, orzechach.