30% kobiet chce seksu na pierwszej randce

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
30% kobiet chce seksu na pierwszej randce
Tak wynika z badań pisma Men’s Health opublikowanych w październiku 2011. Okazuje się jednak, że opisanie potrzeb czy cech osobowościowych kobiet próbując uspójnić elementy charakterystyczne dla wieku jest niemal niewykonalne.

Kontakty seksualne na pierwszej randce jeszcze kilkanaście lat temu kiedy seks był tematem tabu byłyby nie do pomyślenia. Nawet jeśli zainteresowanie nim było tak samo duże jak teraz, to z pewnością niewiele kobiet przyznałoby się do tego. Świat jest coraz bardziej wyzwolony. Jeśli zastanawiasz się czy kobieta, z którą się umówiłeś będzie miała ochotę na seks już na pierwszej randce, to wiedz, że najważniejszą rolę odgrywa „chemia”.

Chemia decyduje

Gdy kobieta poczuje chemię, to nic nie staje jej na przeszkodzie, aby pierwsza randka zakończyła się w łóżku. Aż 17% kobiet w wieku 20 lat gdy poczuje to „coś” może być Twoja na pierwszej randce. Wraz z wiekiem apetyt na seks wśród kobiet rośnie. 30 i 40-latki bez problemu decydują się na ten krok na pierwszym spotkaniu, gdy poczują, że może być fajna i upojna noc. Według MH niemal30% kobiet w tym wieku uwieńczy pierwszą randkę seksem.

Sposób na 20, 30 i 40-latkę

Jeśli podoba Ci się 20-latka, to wiedz, że młoda dziewczyna nastawiona jest na przygodę, karierę, imprezy. Najczęściej wtedy wyprowadza się z domu, bo rozpoczyna naukę w innym mieście. Chce być niezależna i pokazać, że sama potrafi podejmować decyzje. W tym wieku chce udowodnić, że jest ambitna i może naprawdę wiele. Nie zawsze będzie to dziewczyna z doświadczeniem. Na pewno chętnie nauczy się nowych rzeczy.

Jeśli masz oko na jakąś 30-latkę, to nastaw się na to, że są to najczęściej kobiety, które pragną już pewnej stabilizacji. Zwykle mają już poukładane życie jeśli nie prywatne, to na pewno zawodowe. Robią karierę i mogą pozwalać sobie już na przyjemności z wyższej półki. Nie jest to tak samo bujne życie towarzyskie jakie prowadziły będąc studentkami. Jednak nadal lubią spotkania. W łóżku przechodzą swego rodzaju przemianę. Wiedzą co lubią i potrafią osiągać wyznaczone sobie cele i przyjemności, które za tym idą.

Kobieta po 40-stce wie na czym stoi i czego od życia oczekuje. Najczęściej przeszła już sporo przygód, przeżyła wiele niezapomnianych chwil. Stąd ma coraz to większe wymagania. Jest to kobieta odważna, która potrafi wprost powiedzieć czego będzie od Ciebie oczekiwać. Przy niej na pewno nie zabraknie adrenaliny. Wsłuchaj się w jej oczekiwania, a na pewno uda Ci się rozpalić ogień.

Opinie naszych użytkowniczek:

[fot4] chiquitica

Dla mnie seks ze świeżo poznaną osobą raczej nie wchodzi w grę. Jednak gdyby to było tak, że mam kumpla, którego znam jakiś czas i dotąd byliśmy tylko kumplami, aż kiedyś zaprasza mnie na randkę, to dlaczego nie. Czy to komuś przeszkadza? Skoro obie strony dobrze się bawią i lubią sobie sprawiać przyjemność, to co stoi na przeszkodzie.

[fot2] minerva

Podobnie jak z gadżetami, o które mnie kiedyś pytaliście, do seksu na pierwszej rance mam wyważone podejście. Może faktycznie gdyby ta chemia się pojawiła, to zdecydowałabym się na seks bez wahania. Jednak tak, na zdrowy rozum, to wolę stałe związki i seks ze stałym partnerem. Na pierwszej randce trudno przewidzieć czy nie będzie ona ostatnią. A macie badania u ilu % kobiet chemia na pierwszej randce się pojawia? (Śmiech)

Chcesz poznać kobiecy punkt widzenia? Napisz - jako tytuł podaj "Zapytaj kobietę"


Świat jest coraz bardziej wyzwolony. Wyzwolony czy raczej zniewolony? Seks to nie tylko przyjemność, ale także odpowiedzialność. Szanujmy swoją godność co do osoby, która także składa się z seksualności.

Artykul ogolny i slaby. Co to znaczy chemia i jak ją uzyskać? Bo z artykułu mozna wywnioskowac ze to jakas czarna magia na ktora nie mamy wplywu a wplyw mamy. 30 % to stanowczo za mało , każda kobieta idąc na pierwsza randke zaklada sexowną bielizne , goli nogi czylu podswiadomie pewnych rzeczy nie wyklucza... Tylko że faceci to c..y i nie ma za duzo tak pewnych facetow...

[(17% kobiet ok. 20 lat) + (30% kobiet 30- 40 lat) + (100% facetów)] : 3 = 49% szans na udaną pierwszą randkę, prawie jak rzut monetą :) więc lepiej rzucić monetą i się rozebrać ]:->