Miejsca na seks

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Miejsca na seks
Chciałbym skosztować trochę, odmiany, czy nawet adrenaliny we wspólnych pieszczotach. Może macie jakieś propozycje atrakcyjnych miejsc?

Łóżko oczywiście nie jest jedynym odpowiednim miejscem na miłość, choć dla niektórych jedynym słusznym. Warto więc poznać zdanie Twojej partnerki na ten temat zanim znajdziesz idealną lokalizację dla miłosnych figli. Wiele kobiet stres paraliżuje przez co nie są zdolne do aktów miłosnych. Seks w publicznych miejscach niestety jest opatrzony ryzykiem zobaczenia was przez osoby postronne. Jest to dość duży czynnik stresogenny. Jeśli zatem zależy Tobie na obopólnej przyjemności, nie będziesz zmuszał swojej ukochanej do „szybkiego numerku” na forum, jeśli wiesz, że taka sytuacja ją paraliżuje. Jeśli jednak również ona chce spróbować czegoś nowego, jak najbardziej możecie poeksperymentować z otoczeniem.

Pokój

W pokoju czy kuchni możesz wykorzystać obecne w nich meble jak blat, stół, krzesło czy podłogę. Oto kilka przykładów:

- Przygotuj na podłodze koc, zapal świeczki, otwórz wino i zróbcie sobie minipiknik, który będzie zakończony zbliżeniem,

- Krzesło czy fotel możesz spożytkować do kilku pozycji np. partnerka siedzi na Twoich kolanach przodem lub tyłem,

- Twoja kobieta może również oprzeć przednią część ciała na krześle po przyklęknięciu przy nim, co umożliwi pozycję od tyłu,

- Ułóż lubą wygodnie na stole i przystąp do dzieła. Seks będzie zbliżony do tego w łóżku jednak nabierze pikanterii.

Łazienka

Woda, świece, lustro, para... czyż nie brzmi ekscytująco? Łazienka to doskonałe miejsce do pieszczot.

- W wannie pełnej piany z aromatycznymi olejkami możecie spędzić chwile relaksu, ale też wykorzystać np. gąbkę do wzajemnych pieszczot,

- Wannę możecie także wykorzystać do zbliżenia. Możliwa jest m.in. pozycja od tyłu. Partnerka musiałaby w tym celu podeprzeć się łokciami o brzeg wanny. Całkiem prosta do wykonania jest także pozycja na jeźdźca,

- Pod prysznicem szczególnie łatwe do wprowadzenia będą pozycje wymagające przyklęknięcia.

Swoje igraszki możecie podziwiać w lustrze, co pobudzi jeszcze bardziej waszą fantazję.

Łono natury

Tutaj „strefy miłości” ogranicza tylko wyobraźnia. Łąka, las, jezioro to miejsca, których naturalny urok wprowadzi was w romantyczny nastrój, a dodatki dopełnia atmosferę. Jeśli Twoja kobieta jest niepewna tej sytuacji, możesz ją wcześniej przygotować pokazując jej uroki okolicy czy jej skrytość wśród roślinności. Dzięki temu będzie pewna, że będziecie w tym miejscu rzeczywiście tylko we dwoje. Zaufanie i komfort psychiczny to podstawowe rzeczy jakie muszą być w takiej sytuacji zapewnione. Wtedy sięgnąć możecie praktycznie po wszystkie pozycje.

Samochód

Ach te niezapomniane noce na tylnym siedzeniu…Samochód to jedno z bezpieczniejszych, wygodniejszych, a zarazem podniecających miejsc do uprawiania miłości. Tutaj jednak również wzajemna rozkosz zależy od tego jak podejdzie do całej sprawy Twoja partnerka. Pamiętaj, że kobietę trzeba pobudzić zanim przejdziesz do dzieła. Dlatego „szybkie numerki” najczęściej nie są ich ulubionym pomysłem na seks. Jeśli jednak wcześniej odpowiednią ją rozgrzejesz, to auto, winda czy nawet przymierzalnia mogą okazać się świetnym miejscem na upojne chwile.

Ciekawostka

Pamiętaj o zachowaniu zdrowego rozsądku przy wybieraniu odpowiedniej lokalizacji. Praca czy korytarz w akademiku, nie są najlepszym wyborem. Przykładem może być chorwacki piłkarz, który wykorzystał murawę boiska do igraszek z żoną i niestety musiał to przypłacić odejściem z klubu.

OPINIE:

[fot3] minerva

W samochodzie jeszcze mi się nie zdarzyło, a podobno to takie popularne miejsce... Ja jakoś wole zacisze domu. Chociaż zdarzyło mi się kiedyś uprawiać seks na łące i muszę przyznać, że było to ciekawe doznanie :). Wszystko zależy od nastroju, okolicy, o tego czy akurat mam ochotę. Nie lubię sytuacji, w których wiem na pewno, że mogę być nakryta, albo nie jestem pewna czy ktoś nie będzie mnie widział. Wtedy nie ma szans na jakiekolwiek pieszczoty.

[fot5] chiquitica

O super temat :). Już ostatnio przy seksie z rodzicami polecałam łono natury. Każdego zachęcam do eksperymentowania. Dzięki temu seks przestaje być rutyną, czy ograniczeniem jedynie do spłodzenia potomka. Jeśli Twoja dziewczyna się krępuje warto zacząć od zmiany otoczenia w domu. Przejdźcie z łóżka na fotel, potem na podłogę, aż tym sposobem przewędrujecie przez całe mieszkanie. Kto wie może na końcu znajdziecie się na balkonie ;).

Chcesz poznać kobiecy punkt widzenia? Napisz - jako tytuł podaj "Zapytaj kobietę"


Dla mnie najdziwniejsze i jednocześnie chyba najfajniejsze miejsce na seks to był... konik na biegunach naszej córki :P Wyjechała na weekend na wycieczkę szkolną i nas coś tknęło że to może być ciekawe. Nakryliśmy konika kołdrą żeby się nie pobrudził i mąż usiadł na nim tyłem "do kierunku jazdy", a ja usiadłam jemu na kolanach twarzą do niego. Postawiliśmy oboje nogi na biegunach i zaczęliśmy się lekko bujać. To było bardzo przyjemne, kiedy się kochaliśmy i jednocześnie konik się bujał razem z nami. Trochę skrzypiał i ogólnie wydawał niepokojące dźwięki i strasznie się bałam, że go zepsujemy w ten sposób, ale jakoś ten strach jeszcze bardziej mnie podniecał :P Na całe szczęście konik przy zabawie nie ucierpiał. Jeśli macie taką zabawkę w domu, to zdecydowanie polecam spróbować. A jeśli nie, to konik jest świetnym prezentem dla dziecka na najbliższe urodziny ;)