Seks, którego pragnie każda kobieta

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Seks, którego pragnie każda kobieta
Chciałbym się trochę więcej dowiedzieć o kobietach. Jakiego seksu pragną? Co im sprawia przyjemność? Moja partnerka nie umie odpowiedzieć mi na to pytanie, a widzę, że nie zawsze ma ochotę na seks. Obawiam się, że to moja wina. Może jestem nie najlepszym kochankiem.

Nie wszystkie z nas potrafią otwarcie mówić o seksie i swoich potrzebach, ale nie musisz się tym martwić. Istnieje kilka uniwersalnych zasad. Jeśli będziesz się ich trzymał, to Twoja partnerka za każdym razem będzie uznawała seks z Tobą za naprawdę rewelacyjny.

Namawianie na seks

Zacznijmy jednak od początku. Jeżeli masz ochotę na seks, ale nie widzisz, aby Twoja partnerka podzielała tą potrzebę, to zastanów się, co może być tego przyczyną. Zazwyczaj nie możemy skupić się na seksie z jakiegoś konkretnego powodu np. niewyspania, stresu czy czekających nas prac domowych. Jeżeli to właśnie jest powodem braku ochoty na seks ze strony Twojej partnerki, to możesz ją trochę odciążyć i np. pozmywać za nią naczynia albo ugotować obiad. Dzięki temu będzie mogła więcej czasu poświęcić na przyjemności, w tym na seks.

Co więcej, opiekuńczych i szarmanckich mężczyzn uważamy za naprawdę sexy. Kiedy potrzebujemy wsparcia, a Ty jesteś w stanie nas wysłuchać i pocieszyć, albo kiedy w naszym towarzystwie zachowujesz się jak gentelman, zyskujesz dodatkowe punkty i zwiększasz swoją szansę na wspaniały seks.

Gra wstępna

Kiedy Twoja partnerka nabierze już ochoty na seks, to pamiętaj, że bardzo ważna jest dla nas gra wstępna. Jeżeli będziesz kreatywny i poświęcisz jej odpowiednią ilość czasu, to istnieje szansa, że pierwszy orgazm podczas wspólnego zbliżenia Twoja partnerka przeżyje właśnie podczas gry wstępnej. A to dlatego, że Twój penis to nie jedyny sprawca orgazmów. Aż 90 % z nas jest zdolna do osiągania orgazmów, kiedy stymuluje się nas oralnie i manualnie. Dlatego częściej używaj swoich ust i rąk.

Pamiętaj też, że sam fakt, że jesteśmy już wilgotne nie znaczy jeszcze, że czujemy się gotowe na seks. Dopiero kilka równoczesnych reakcji naszego organizmu może pokazać Ci, że to już ten odpowiedni moment. Reakcjami tymi jest m.in. erekcja brodawek, rozszerzenie pochwy i powiększenie warg sromowych.

Komunikacja niewerbalna

Gdy zaobserwujesz już, że Twoja partnerka jest gotowa na seks, pamiętaj, by podczas stosunku być skoncentrowanym. Uwielbiamy bowiem sprawdzać Twoje reakcje i czuć, że to właśnie my Cię podniecamy, a nie np. jakieś wyobrażenie innej kobiety, o której mógłbyś myśleć podczas stosunku. Dlatego łap kontakt wzrokowy ze swoją partnerką i powiedz jej od czasu do czasu, jak Cię podnieca.

Idealna pozycja

Znajdź także idealną pozycję, która sprawi, że będzie Wam w łóżku naprawdę dobrze. Nie musisz przesadnie wydziwiać i stosować udziwnionych pozycji z Kamasutry. Wystarczy, że znajdziesz taką pozycję, w której zarówno Ty, jak i partnerka będziecie się czuć komfortowo. A gdyby jeszcze taka pozycja stymulowała łechtaczkę, to byłoby naprawdę idealnie. Nie jest to jednak trudne, bo do stymulacji łechtaczki nadaje się nawet pozycja klasyczna.

Nie wprowadzaj presji

Najgorsze, co możesz zrobić podczas seksu, to zadawać pytania typu: „Czy jesteś już blisko?”, „Dochodzisz?”. To nas rozprasza i sprawia, że zamiast skupiać się na przyjemności zaczynamy odczuwać presję. Dlatego zamiast pytać o to swoją partnerkę, obserwuj jej reakcje. Każda z nas reaguje na zbliżający się orgazm nieco inaczej. Jeżeli poobserwujesz swoją partnerkę podczas kilku stosunków, to poznasz te reakcje i nigdy już nie będziesz musiał pytać jej o to, czy jest już blisko.