Seks z dziewicą

  • |
  • |
  • Seks
  • Głosów: 26
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Seks z dziewicą
Spotykam się ostatnio z dziewczyną, z którą wiążę coraz większe nadzieje. Ostatnio próbowałem doprowadzić do zbliżenia, ale ona odmówiła. Dopiero później powiedziała mi, że jest dziewicą i boi się tego pierwszego razu. Co mam robić?

Seks z dziewicą jest czymś, o czym marzy większość facetów. Pewnie Ty również cieszysz się z tego, że będziesz tym pierwszym. Niestety nie każdy mężczyzna pamięta o tym, że z dziewicą trzeba postępować nieco inaczej niż z kobietą, która pierwszy raz ma już dawno za sobą. Jeżeli więc spotykasz się z dziewczyną, która jest dziewicą, to pamiętaj, że Wasz pierwszy seks zapamięta ona na całe życie. Dlatego zadbaj o kilka ważnych elementów.

1. Odpowiedni moment

Nie przyspieszaj Waszego pierwszego, wspólnego stosunku. Nie lubimy być popędzane i kiedy próbujecie na siłę doprowadzić do rozpoczęcia współżycia, to czujemy się zagrożone i ochota na zbliżenie mija. Zaczynamy się wtedy zastanawiać, na czym tak naprawdę Wam zależy. Poczekaj więc cierpliwie, aż Twoja partnerka sama da Ci wyraźny sygnał, że to już odpowiedni czas. Być może powie Ci to wprost albo sama rozpocznie miłosną grę.

2. Odpowiednia atmosfera

Kiedy obydwoje będziecie już pewni, że chcecie uprawiać seks, to zadbaj o odpowiednią atmosferę. Najlepiej by było, gdybyś wypytał ją wcześniej o to, jakie ma wyobrażenia na temat swojego pierwszego razu. Wsłuchaj się także w to, co Twoja partnerka będzie mówiła tuż przed stosunkiem. Jeżeli będzie chciała byś zgasił światło, to je zgaś. Jeżeli będzie chciała by w tle leciała romantyczna muzyka, to również spełnił jej prośbę. Możesz także samemu coś zaproponować, ale jeżeli Twoja partnerka zacznie protestować, to posłuchaj jej. Dzięki takiemu traktowaniu czujemy się kochane i bezpieczne.

3. Dużo czułości

Pierwszy seks kształtuje nasze podejście do współżycia już na całe życie. Dlatego zadbaj o to, by Twojej partnerce było naprawdę dobrze. Okaż jej dużo czułości, praw jej komplementy, wyznawaj uczucia i zapewniaj, że będziesz delikatny i wszystkiego ją nauczysz. Kiedy mężczyźni mówią nam takie rzeczy, czujemy, że naprawdę im na nas zależy, co sprawia, że mamy jeszcze większą ochotę na seks.

4. Zminimalizuj ból

Pierwszy stosunek wiąże się często z silnym bólem, który sprawia, że chcemy seks jak najszybciej przerwać. Jest jednak sposób na to, by ten ból zminimalizować i dzięki temu nie tylko sprawić większą przyjemność partnerce, ale także samemu dłużej czerpać rozkosz z seksu. Sposobem tym jest odpowiednia pozycja.

5. Idealna pozycja

Twoje partnerka odczuje najmniejszy ból podczas przerywania błony dziewiczej, jeżeli podłożysz jej poduszkę pod pupę, tak żeby jej miednica była uniesiona odrobinę do góry. W tym czasie poinstruuj ją, by rozłożyła na boki ugięte w kolanach nogi, a później by je przyciągnęła możliwie jak najbliżej do piersi. Dzięki takiej pozycji górna część wejścia do pochwy odchyli się do góry, co sprawi, że nie będziesz miał trudności z trafieniem na błonę dziewiczą, a sama błona będzie maksymalnie napięta, co ułatwi szybkie jej pęknięcie.

6. Bądź jej nauczycielem

By zagwarantować jak najmniejszy ból u partnerki, poinstruuj ją także, aby w momencie, gdy poczuje ból pod naporem Twoje członka, wykonała świadomy ruch miednicą do przodu. Jeżeli tego nie zrobi to prawdopodobnie na skutek naturalnych odruchów cofnie się odrobinę, a to sprawi, że błona się rozluźni i jej przerywanie będzie trwało dłużej.

7. Problemy

Problem mogą też sprawić mięśnie krocza. Jeżeli Twoja partnerka poczuje ból albo będzie się bała seksu to odruchem obronnym będzie napinanie tych mięśni, co sprawi, że zwęzi się wejście do pochwy. Zadbaj więc o to, by się rozluźniła. Zrób jej masaż, pieść ją delikatnie placami lub całuj. Takie postępowanie znacznie ułatwi przeżycie wspaniałego pierwszego razu.