Jakie komplementy lubią kobiety?

  • Głosów: 7
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Jakie komplementy lubią kobiety?
"Zastanawiam się, jakie komplementy są najlepsze dla kobiet. Wiem, że w dużej mierze to zależy od kobiety, którą komplementujemy, ale wierzę, że są też takie, które każda kobieta po prostu uwielbia słyszeć".
Komplementy, czyli miłe, pochlebne słowa, serwowane drugiej osobie, mają niesłychanie pozytywne oddziaływanie, szczególnie na zachowanie kobiety. Te niepozorne słowa potrafią zdziałać cuda. Zmienić kobietę, jej stosunek do mężczyzny, a nawet do samej siebie. Potrafią działać, jak balsam dla duszy, wywołują uśmiech i poczucie zadowolenia. Jednak, aby komplement został odebrany przez drugą osobę pozytywnie, to przede wszystkim nie powinien zbyt daleko odbiegać od rzeczywistości, a dodatkowo powinien być adekwatny do tego, jak my odbieramy drugą stronę. To, co mówimy musi być zgodne z tym, co myślimy, gdyż inaczej istnieje niebezpieczeństwo tego, że komplement zostanie odebrany, jako kłamliwy lub jako metoda manipulacji. Oprócz tego, jak już wcześniej wspomniałam, nie możemy mówić komplementów nierzeczywistych, gdyż kobieta może tego typu słowa także odebrać, jako próbę wpływania na nią, za pomocą miłych słów. Nie możemy więc mówić kobiecie, że ma przepiękne, długie nogi, gdy jej nogi są w rzeczywistości zupełnie inne. Poza tym warto, zanim zaczniemy mówić miłe słowa kobiecie, przeanalizować zasady, jakimi kieruje się w swoim życiu. To bowiem, czy woli usłyszeć komplement dotyczący charakteru, czy też może wyglądu, zależy w dużej mierze od jej preferencji. Jedne z nas wolą słyszeć na temat wizerunku zewnętrznego, inne wolą usłyszeć na temat swoich dokonań np. w sferze zawodowej, a jeszcze inne liczą, że zostaną zauważone ich wyjątkowe cechy osobowości. Najczęściej jest tak, że kobiety chcą być komplementowane we wszystkich powyższych sferach, jednak należy wyważyć stosunek wszystkich komplementów do określonej kobiety. Aby dokonać trafnej analizy tego, co kobieta chce usłyszeć, najlepiej po prostu poobserwować jej zachowanie i posłuchać tego, co mówi. Komplementy najbardziej uniwersalne to np.:
  • uwielbiam na ciebie patrzeć
  • uwielbiam twój zapach
  • jesteś cudowna
  • wytwarzasz pozytywny nastrój wokół siebie
  • jesteś wyjątkowa
Najważniejsza zasada komplementowania kobiet to szczerość, zgodność z rzeczywistością oraz to, aby kobieta słysząc dany komplement czuła się w jakiś sposób jedyna i niepowtarzalna. Warto też wiedzieć, że właściwie mówione komplementy mają magiczną moc, dzięki której szczęśliwa się staje zarówno kobieta, która została obdarowana miłym słowem, jak i dzięki temu, osoba która komplementy mówi. Dlatego uważnie obserwujmy bliskie nam osoby i mówmy głośno miłe słowa. Naprawdę warto, gdyż od tego typu słów każda kobieta pięknieje.

Każda kobieta jest inna więc i komplementy muszą być dobrane pod nią:) Pozdrawiam

komplenty bez szczerości są jak róża bez kolców! każdy komplement musi mieć w sobie ziarno prawdy, nie może być tak by grubej babce mówić "moja chudzinko" itp.

Nie ma chyba gotowej recepty na dobre komplementy, komplementy powinny wychodzić spontanicznie, z drugiej strony powinny być dobrze wypowiedziane, ważny jest ton, głos, barwa głosu. nie którzy przez to mają większy dar wypowiadania komplementów!ja mam...

Kobiety są na tyle wyrozumiałe, że docenią każdy komplement - nawet taki najgłupszy. Kolega powiedział kiedyś do dziewczyny, że "jest piękna niczym jaskrawe słońce na które nie idzie patrzeć" :). Chłopak się pewnie trochę w wypowiedzi zaplątał, ale jego dziewczyna mimo iż się z tego śmiała doceniła intencje :) Pozdro

kobiecie mozna mowic byle co wazne aby to bylo mile.one sa sluchowcami cz jakos tak

"jest piękna niczym jaskrawe słońce na które nie idzie patrzeć" to jest dobre :) hmm na swój sposób słodkie :) nic dziwnego, że dziewczyna doceniła :) nie do końca zgodziłabym się z tym, że można powiedzieć byle co ale to prawda, że tom głosu i barwa są ważne :) nie ma to jak szeptanie do uszka... :)

Im częściej jestesmy chwalone tym bardziej się staramy. Czy chodzi o gotowanie, wygląd, dokonania czy seks. Bardzo lubimy słuchać komplementy ale tylko te prawdziwe. Jak przesole zupę a chłop mi powie że jest pyszna to dostanie pateliną ;)

Ja kiedyś powiedziałem mojej dziewczynie że jest dla mnie bezwartościowa, i gdyby sama mi nie zwróciła uwagi to pewnie do dzisiejszego dnia bym myślał że powiedziałem że jest bezcenna :) takie "komplementy" też są fajne jeżeli druga połówka rozumie o co Ci chodziło.

najważniejsze żeby mówić szczerze:) wtedy każdy komplement jest dobry:)

ale ten komplement wygrał "jest piękna niczym jaskrawe słońce na które nie idzie patrzeć"

Na imprezie mój znajomy, który uważa się za mistrza podrywu, rzucał komplementy które brzmiały mniej więcej tak "Nadiu, jak Ty pięknie zmywasz!"( opłukiwała szklankę) albo "Nadiu, jak Ty wspaniale pomalowałaś paznokcie!". Miało to miejsce jakieś trzy lata temu i nie przestaje mnie to bawić. Żeby było śmieszniej, dziewczyna nie miała na imię Nadia... ;)

kilka osob juz tak napisąło ale popre to bo to ma bardzo duze znaczenie zeby komplemety niewygladały tak MOWIE DO KOBIETY O JAKA PIEKNA JESTES a mysle boze jak ty wygladasz.... SZCZEROSC TO PODSTAWA

szczerosc popieram sluszna uwaga iz maja one byc zgodne z rzeczywistoscia:)

lubią to $ oraz komplementy!

takie jak w artykule na sete

zubek ma racje $$

zabraklo jestes inteligentna :D czy cos ....

to niektore traktuja jak obraze

wszystkie kobiety lubią wszystkie komplementy :P

Są i takie panie które zamiast komplementu wolą ostre teksty zwłaszcza w łóżku

każdy komplement jest miły dla kobiety:)

Jakie,? szczere i prawdziwe

Niezły artykul.

To trzeba wyczuć

"wytwarzasz pozytywny nastrój wokół siebie" - tak jakoś sztucznie, nawet śmiesznie brzmi, przynajmniej w moim wyobrażeniu.

fajny artykuł ;)

fajny artykuł ;)

dobry artykuł

Ciekawy artykuł :)

ok

słaby artykuł

dobre

dobre

ciekawy artykuł ;p

dobry bajer musi byc ale bez przesady bo lepiej za malo poslodzic herbate niz przeslodzic

kazde;D kazde panowie;D

kazde;D kazde panowie;D

dobry artykul

Przydatne . Znowu się czegos człowiek dowiedział.

Komplementy moim zdanie powinny byc takie... proste, a nie jakies wyszukane, żeby nie mogła ich zrozumieć... ;p

dobry artykul ,ale chyba kazdy wie co mowic swojej panni :) wiec nic nowego tu nie maa

To prawda panowie, to wszystko prawda... Jeżeli jeszcze tego nie robicie, to zacznijcie doceniać MOC ('moc' przez baaardzo duże 'M') komplementów. Zapewniam Was, że Wasze kobiety wolą usłyszeć jeden szczery ale piękny komplement od Was, niż 10 takich samych od innych mężczyzn. Kobieta Wam to mówi. Podam Wam kilka przykładów prawdziwych komplementów (padły z ust/ klawiatury mężczyzny): odp. na oglądany w TV program: "Na szczęście Ty nie potrzebujesz silikonu!!!!! Masz budowę włóknistą, która nie wiotczeje a wielkość wprost idealnie poręczna!!!!! Cudo nie piersi!!!" "Jesteś najcudowniejszą kobietą na świecie, i czymś najwspanialszym co mnie spotkało w życiu, i czymś o czym inny meżczyźni będą tylko marzyć przez całe życie! ...a ja mam to szczęście, że mam Ciebie!" Tylko naprawdę kochający mężczyzna może powiedzieć kobiecie taki komplement :)

Szczerosc to podstawa:P wiadomo ze trzebva cos kobiecie szepnac do uszka zeby sie lepiej poczula:D:D najlepiej prosto w oczy mowic :P i mozna jeszcze jakis prezencik podarowac:P

prawienia morałów następuje dużo później

Ja zawsze staram się mówić jakieś wyszukane komplementy które określają tylko daną kobietę.

No taki sobie art

tylko komplementow by sluchaly hehe

Mysle, ze nie ma uniwersalnych komplementow. Najpiekniejsze komplementy, to indywidualne slowa na temat danej kobiety. Wielu facetow boi sie kierowac mile slowa w kierunku kobiet. A przeciez kobiety tego potrzebuja, tak samo jak i faceci. Wiec panowie nie bojmy sie komplementowac kobiet, przeciez to nic nie kosztuje. A zwykle 2 slowa: Pieknie wygladasz... Moga zdzialac cuda. :)

co za głupota.

fajne buty., chcesz się p...? ŻART< ABSOLUTNIE ŻART;D

oczywiście szczere i trafione

wszystkie lubią

miłe

szczere