Trening

Trening na masę 4-dniowy dla początkujących

Dobrze dobrany i wykonany trening na masę dla osoby początkującej zapewni komfort i szybkie efekty, które zachęcą do ciężkiej pracy w przyszłości. Trening na siłowni wiąże się z wyrobieniem pewnych dobrych nawyków, dzięki którym nie doświadczymy kontuzji. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o treningu dla początkujących oraz jak go ułożyć, ten artykuł jest przeznaczony dla Ciebie. Poznaj Trening na masę 4-dniowy dla początkujących.

7 największych mitów, które nie pozwalają spalać tkanki tłuszczowej

Obecnie każdy chce dobrze wyglądać i pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej. Zbędne kilogramy odbierają nam pewność siebie oraz budzą w nas kompleksy. Coraz więcej osób sięga po rady z Internetu, aby pozbyć się problemu. Niestety możemy tam natknąć się na wiele mitów dotyczących odchudzania. Na rynku pojawia się także coraz więcej pseudo specjalistów od żywienia, suplementacji oraz treningu personalnego. Warto więc dowiedzieć się więcej zanim powierzymy komuś nasze zdrowie. To samo dotyczy prób osiągnięcia efektów na własną rękę. W tym artykule poznacie 7 największych mitów, które nie pozwolą wam spalić tkanki tłuszczowej.

9 wskazówek jak zbudować wymarzony brzuch

Wyrzeźbiony brzuch i duża klatka piersiowa stanowią w głowach mężczyzn niezbity dowód ich męskości. Sześciopak dodaje pewności siebie i budzi podziw wśród osób, które go nie mają. Każdy marzy o idealnie wyrzeźbionych mięśniach brzucha. Wykonanie tego nie jest jednak tak proste. W tym artykule poznacie 9 wskazówek, które pomogą wam w dojściu do wymarzonego brzucha. Proces jego tworzenia będzie trudny, ale na pewno będzie warto.

7 największych błędów treningowych popełnianych przez początkujących

Osoby początkujące nie mają wystarczająco wiedzy, aby dobrać samemu odpowiedni program treningowy. Przez to ich treningi nie są efektywne. Wybierają prostsze programy ze względu na fakt, że boją się wykonywać trudniejsze ćwiczenia. Nie znają prawidłowej techniki. Decydując się jednak na trudniejsze programy treningowe, często robią sobie krzywkę. Zakładają zbyt duże obciążenia, źle wykonują ćwiczenia itd. To wszystko prowadzi do kontuzji. Niejednokrotnie poważnych. W tym artykule poznasz najczęstsze błędy, jakie może popełnić osoba początkująca i dowiesz się jak ich unikać.

Trening obwodowy na rzeźbę dla zaawansowanych

Trening obwodowy zyskuje coraz więcej zwolenników. Bardzo często wykorzystywany jest na grupowych zajęciach fitness, ponieważ przy jego pomocy można doskonale wygenerować ujemny bilans kaloryczny. Poznaj trening obwodowy na rzeźbę dla zaawansowanych.

Trening na siłę 5x5

Trening 5x5 jest dosyć popularną metodą. Przeglądając fora internetowe można doszukać się wielu pytań w sprawie tej metody i jeszcze więcej różnych odpowiedzi. Ten artykuł ma na celu rozwianie wszystkich wątpliwości. Poznaj trening na siłę 5x5.

Trening FBW z hantlami

Full Body Workout jest doskonałym systemem holistycznie rozwijającym całe ciało. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie lubią uczucia intensywnej obolałości potreningowej, ponieważ ze względu na mniejszą objętość ćwiczeń na poszczególne partie, ból ten nie jest tak intensywny. FBW jest tak wszechstronny, że można wykonać go posiadając nawet minimalny sprzęt. Sprawdź trening FBW z hantlami.

6 wskazówek treningowych dla kobiet

W tym artykule przedstawionych zostanie 6 istotnych wskazówek dotyczących treningu dla kobiet. Pomogą one osiągnąć lepsze rezultaty i ładniejszą sylwetkę. Bardzo często zdarza się, że kobiety trenują intensywnie, lecz nie osiągają upragnionych efektów. Z tego powodu pojawiaja się zwątpienie i zniechęcenie. Nim więc to się stanie, przeczytajcie uważnie ten artykuł, wprowadźcie wskazówki w życie i dajcie sobie dodatkowy czas. Poznajcie 6 wskazówek treningowych dla kobiet.

Trening Push Pull Legs dla średniozaawansowanych

Trening Push Pull Legs ostatnio zdobywa coraz więcej nowych zwolenników, a to za sprawą bardzo dużej skuteczności. Zawdzięczamy ją przede wszystkim optymalnemu rozłożeniu partii mięśniowych w okresie tygodnia i względem siebie, przez co zapewnia dobrą regenerację. Jest swoistą hybrydą dwóch najbardziej popularnych filozofii treningu - Split oraz Full Body Workout. Kolejną zaletą tego treningu jest jego uniwersalność. Metodę treningową Push Pull Legs możemy stosować przy budowaniu masy mięśniowej, siły a także przy redukcji. Poniżej znajdą się zasady i przykładowy plan treningowy Push Pull Legs dla średniozaawansowanych.

5 rzeczy, które kobiety powinny wiedzieć o budowaniu mięśni i redukcji tłuszczu

Budowanie masy mięśniowej i spalanie tkanki tłuszczowej wygląda stanowczo inaczej kiedy masz 18 lat i jesteś wysportowana, niż kiedy masz już 30 kilka lat i dawno nie uprawiałaś sportu. W tym artykule znajduje się 5 rzeczy, które każda kobieta powinna wiedzieć zabierając się do walki o lepszą sylwetkę.